FOLLOW US ON SOCIAL

  1. Home
  2. »
  3. ଟ୍ରେଣ୍ଡିଙ୍ଗ ନ୍ୟୁଜ୍
  4. »
  5. ଏବେ ହିଁ ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ ୮୦ହଜାର ଟଙ୍କାର vivo ଫୋନ୍ ମାତ୍ର ୧୦୧ ଟଙ୍କାରେ

ଏବେ ହିଁ ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ ୮୦ହଜାର ଟଙ୍କାର vivo ଫୋନ୍ ମାତ୍ର ୧୦୧ ଟଙ୍କାରେ

ଏବେ ହିଁ ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ ୮୦ହଜାର ଟଙ୍କାର vivo ଫୋନ୍ ମାତ୍ର ୧୦୧ ଟଙ୍କାରେ
SHARE NOW :


*Vivo x70 ମୋବାଇଲକୁ ଯଦି ଆପଣ Citi Bank, ICICI Bank, Kotak Bank, IDFC First Bank & HDB Financial Services ମାଧ୍ୟମରେ କିଣିଲେ ପାଇପାରିବେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ।
ଲାଇଭ୍ ଓଡ଼ିଶା (ବ୍ୟୁରୋ): ଦୀପାବଳିକୁ ଆଉ କେଇଟା ଦିନ ବାକି ଥିବା ବେଳେ ଲୋକମାନେ ସପିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେଣି । ଏହାକୁ ନଜରରେ ରଖି ବଜାରକୁ Vivo ଫୋନ ଏକ ନୂଆ ଅଫର ଜାରି କରିଛି । ଯେଉଁଥିରେ Vivo x70, Vivo V21, Vivo Y73, Vivo Y33s ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ବମ୍ପର ଅଫର୍ସ ସହ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ଅଫର ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ୭ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୈଧ ରହିବ । Vivo କମ୍ପାନୀ କେବଳ ବଜାଜ ଫାଇନାନ୍ସ (Bajaj Finance) ସହ ବୁଝାମଣା କରିଥିବା ବେଳେ ଗ୍ରାହକମାନେ ୧୦୧ ଟଙ୍କାରେ ଫୋନ କିଣିପାରିବେ । ତତ୍‌ସହିତ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ବୁଝାମଣା ମଧ୍ୟ କରିଛି, ଯେପରି ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ଅଫର ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।
ଯଦି ଆପଣ Vivo x70 ଫୋନ Citi Bank, ICICI Bank, Kotak Bank, IDFC First Bank & HDB Financial Services ମାଧ୍ୟମରେ କିଣିଲେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ମିଳିବ । ଏଥିସହିତ ୱାନ ଟାଇମ୍ ସ୍କ୍ରୀନ ରିପ୍ଳେସମେଣ୍ଟ, ଇଏମ୍‌ଆଇ, ଏକ ବର୍ଷର ୱାରେଣ୍ଟି ଏବଂ ଜିଓ ପକ୍ଷରୁ ୧୦ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ରହିବ । ଭାରତରେ Vivo x70 Proର ମୂଲ୍ୟ ୪୬, ୯୯୦ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ବେଳେ Vivo x70 Pro+ର ମୂଲ୍ୟ ୭୯, ୯୯୦ ରହିଛି । Vivo V21 5G & Vivo V21e 5G ମୋବାଇଲ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଦୀପାବଳିର ଅଫର ବଜାୟ ରହିବ ।

Vivo Y73 & Vivo Y33 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ICICI Bank, Kotak Bank, IDFC First Bank & HDB Financial Services ଜରିଆରେ କିଣିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ୨,୫୦୦ ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଦିଆଯିବ । ୱାନ ଟାଇମ ସ୍କ୍ରୀନ ରିପ୍ଳେସମେଣ୍ଟ, ଏକ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ୍ସଟେଣ୍ଟ ୱାରେଣ୍ଟି, ଜିଓ ବେନିଫିଟ୍‌ସ ଏବଂ ବଜାଜ ଫାଇନାନ୍ସ ତରଫରୁ ୧୦୧ ଟଙ୍କାର ଅଫର ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି । ଏଥିସହିତ ୱାଇ ସିରିଜ୍ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍‌ରେ ନୋ-କୋଷ୍ଟ ଇଏମ୍‌ଆଇର ବିକଳ୍ପ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି ।
ଏହି ସବୁ ଅଫର Vivo India Store, E-Commerce Site, Offline Store ରେ ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୈଧତା ରହିଛି ।

Latest Tech News, Smart Phone Review & ଲୋକପ୍ରିୟ E-Commerce Siteରୁ ମିଳୁଥିବା Exclusive Offres ପାଇଁ Like & Comments କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts