FOLLOW US ON SOCIAL

  1. Home
  2. »
  3. Breaking News
  4. »
  5. ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ରକୁ ଅସଫଳ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ

ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ରକୁ ଅସଫଳ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ

ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ରକୁ ଅସଫଳ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ
SHARE NOW :

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ(ଲାଇଭ ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ): ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଆତଙ୍କୀ ଷଡଯନ୍ତ୍ର । ପାର୍ବଣରେ ଅଘଟଣ ଘଟେଇବାକୁ ଯୋଜନା । ଏନେଇ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି କଲା ଗୋଇନ୍ଦା ବିଭାଗ । ତେଣୁ ଏହାର ନିବାରଣ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଜାରି ହେଲା ହାଇ ଆଲର୍ଟ । ଦିଲ୍‌ଲୀ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ବଜାର, ରାସ୍ତାଘାଟ, ପାର୍କ ଓ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଚଳମାନଙ୍କରେ ରହିଛି ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର । ହୋଟେଲ ଓ ଗେଷ୍ଟହାଉସ ମାନଙ୍କରେ କଡା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି । ଭଡାଟିଆଙ୍କ ଯାଞ୍ଚ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି । । ଶନିବାର ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କମିଶନର ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବୈଠକରେ ଆଗାମୀ ପର୍ବରେ ଆତଙ୍କବାଦକୁ କିପରି ମୁକାବିଲା କରାଯିବ ସେନେଇ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ବୈଠକରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ସଙ୍କଟ ଯୋଗୁଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ସମର୍ଥନ ନ ହେଲେ ସେପରି କୌଣସି ଆକ୍ରମଣ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ । ସ୍ଥାନୀୟ ଅପରାଧୀ, ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଆକ୍ରମଣ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଭିକାରୀ ଏବଂ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ ଆବଶ୍ୟକ । ଏଥିପାଇଁ ଅଭିଯାନ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସାଇବର କାଫେ, ରାସାୟନିକ ଦୋକାନ, ପାର୍କିଂ, ସ୍କ୍ରାପ୍ ଡିଲର ଏବଂ କାର୍ ଡିଲର ଇତ୍ୟାଦିର ବୃତ୍ତିଗତ ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଉଚିତ୍ । ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଅପରାହ୍ନ ୫ ଟାରୁ ୧୨ ଟା ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରିବ । ରାତି ୧୨ ଟା ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts