FOLLOW US ON SOCIAL

  1. Home
  2. »
  3. Breaking News
  4. »
  5. କଣ୍ଢେଇ ସହ ପ୍ରେମ, ବ୍ରେକଅପ ପୁଣି ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ

କଣ୍ଢେଇ ସହ ପ୍ରେମ, ବ୍ରେକଅପ ପୁଣି ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ

କଣ୍ଢେଇ ସହ ପ୍ରେମ, ବ୍ରେକଅପ ପୁଣି ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ
SHARE NOW :

ଲାଇଭ ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ: ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ବୋଲି ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହାର ସତ୍ୟାତା ବିଷୟରେ କିଛି ଲୋକ ଅନୁଭବ କରିଥାନ୍ତି । ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ସମାଜରେ ବିଭିନ୍ନ ମନ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥାଏ । ଯେମିତିକି ପ୍ରେମ କେତେବେଳେ ଅନ୍ଧ ତ କେତେବେଳେ ପାଗଲାମି ବା ଆଉ କେତେବେଳେ ସଉକ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ବିବେଚନା କରାଯାଇଥାଏ । ତେବେ ଏପରି ପାଗଳାମୀର ସୀମା ପାର କରିଯାଇଛନ୍ତି କାଜାଖାସ୍ତାନର ଜଣେ ବଡି ବିଲ୍ଡର । ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସେ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି । କାହିଁକି ବା ନପାଲଟିବେ । ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ହିଁ ନିଆର । ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରକ୍ତମାଂସରେ ଗଢା ଝିଅ ନୁହେଁ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଡଲ ବା କଣ୍ଢେଇ । ଯାହାକୁ ସେ ପାଗଳ ଭଳି ପ୍ରେମ କରିଥାନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କାଜାଖସ୍ତାନର ବାସିନ୍ଦା ୟୁରୀ ତୋଲୋଚକୋ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଡଲକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେ ପୂର୍ବରୁ ମାରଗୋଟ୍ ନାମକ ଏକ ଡଲକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସଂପର୍କରେ ମତଭେଦ ହେବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଲୁନା ନାମକ ଅନ୍ୟ ଏକ ଡଲକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ତାଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ, ସେ ହନିମୁନ୍ରେ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।
ୟୁରୀ କହିଛନ୍ତି, ସେ ବୁଲଗେରିଆ ୱାକ୍ ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ ସାଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କ ଡଲ୍ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ଏହି ଟ୍ରିପ୍ କାର‌୍ୟ୍ୟ ସହିତ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ବି ହୋଇଥିଲା। ସେ କହିଛନ୍ତି ,ଏହି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲରେ ଏକୁଟିଆ ସମୟ ବିତାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅନେକ ଥର ଲାଇଭ୍ ଆସିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ନୂତନ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଡଲ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଡିନର୍ କରୁଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରୁଥିବା ୱେଟର ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର‌୍ୟ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ୟୁରୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts