FOLLOW US ON SOCIAL

  1. Home
  2. »
  3. Breaking News
  4. »
  5. ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରେ ମହିଳା ସଂରକ୍ଷଣ ମୋର ପ୍ରଥମ ଭୂମିକା: ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରେ ମହିଳା ସଂରକ୍ଷଣ ମୋର ପ୍ରଥମ ଭୂମିକା: ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରେ ମହିଳା ସଂରକ୍ଷଣ ମୋର ପ୍ରଥମ ଭୂମିକା: ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ
SHARE NOW :

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ(ଲାଇଭ ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ): ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଭୂମିକା ରହିବ ମହିଳା ସଂରକ୍ଷଣ । ଏହା ନିଜେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି । କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାମିଲନାଡୁର କନ୍ୟାକୁମାରୀ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଏକ ଦଳ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀର ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିଛନ୍ତି । ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯଦି ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେ ପ୍ରଥମେ କଣ କରିବେ? ତାମିଲନାଡୁର ଏକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଗସ୍ତ ଦୀପାବଳିକୁ ଆହୁରି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିଛି । ତାଙ୍କର ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଉତ୍ତର ଥିଲା ମହିଳା ସଂରକ୍ଷଣ । ‘ଯଦି କେହି ମୋତେ ପଚାରନ୍ତି ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଯାହା ତୁମେ ତୁମ ପିଲାଙ୍କୁ ଶିଖାଇବ, ନମ୍ରତା । କାରଣ ନମ୍ରତା ସହିତ ବୁଝାମଣା ଆସେ ବୋଲି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି କହିଛନ୍ତି । ସଂସ୍କୃତିର ଏହି ମିଳନ ହେଉଛି ଆମର ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ରାହୁଲ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିବା ପ୍ରତିନିଧି ଦଳର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ରାହୁଲ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ କୃଷକଙ୍କ ସଂଗ୍ରାମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଏହା ଲୋକଙ୍କ ସହ ତୁମର ଏକତାକୁ ଦର୍ଶାଉଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts