FOLLOW US ON SOCIAL

  1. Home
  2. »
  3. Breaking News
  4. »
  5. ପାର୍ବଣକୁ ସତର୍କତାର ସହ ପାଳନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି

ପାର୍ବଣକୁ ସତର୍କତାର ସହ ପାଳନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି

ପାର୍ବଣକୁ ସତର୍କତାର ସହ ପାଳନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
SHARE NOW :

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ(ଲାଇଭ ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ); ଦେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । ଦେଶରେ ଏବେ ପାର୍ବଣର ସମୟ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ମୋଦି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଉତ୍ସାହର ବାତାବରଣ ରହିଛି । ଆମେ ଶୀଘ୍ର କରୋନା ବିରୋଧରେ ଯୁଦ୍ଧରେ ଜିତିବା । କିନ୍ତୁ ଯେପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଯୁଦ୍ଧ ଜାରି ରହିବ ସେ ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଆମକୁ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଛାଡିବାନି । ଆମକୁ ବେପରୁଆ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ । ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଯେତେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେଉନା କାହିଁକି, ଯେପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଯୁଦ୍ଧ ଚାଲିଛି ସେ ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଛାଡିବାନି । ମୁଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେ ଆମ ପର୍ବକୁ ଅତି ସତର୍କତାର ସହିତ ପାଳନ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଦେଶରେ ୧୦୦ କୋଟି ଟିକାକରଣ କେବଳ ଏକ ଆକଳନ ନୁହେଁ ବରଂ ଏହା ଆମର ସାମର୍ଥ୍ୟର ପ୍ରତୀକ ବୋଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି କହିଛନ୍ତି । ଏହି ମହାମାରୀ ଆରମ୍ଭରେ ଏହା କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ଭାରତ ଭଳି ଦେଶ ଏହାର ମୁକାବିଲା କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ । ମାଗଣା ଟିକା ଅଭିଯାନ ଦେଶର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଆମର ଏକମାତ୍ର ମନ୍ତ୍ର ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରାମ ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ରହିଆସିଛି ଯେ ଯଦି ଏହି ରୋଗ ଭେଦଭାବ ନକରେ, ତେବେ ଟୀକାକରଣରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଭେଦଭାବ ରହିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts