FOLLOW US ON SOCIAL

  1. Home
  2. »
  3. ମନୋରଂଜନ
  4. »
  5. ବଲିଉଡ୍ ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା: ଜାଣନ୍ତୁ ରହସ୍ୟ

ବଲିଉଡ୍ ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା: ଜାଣନ୍ତୁ ରହସ୍ୟ

ବଲିଉଡ୍ ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା: ଜାଣନ୍ତୁ ରହସ୍ୟ
SHARE NOW :

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଲାଇଭ ଓଡ଼ିଶା ନ୍ୟୁଜ୍‌): କଥାରେ ଅଛି “ଆବଶ୍ୟକ ସମୟର ବନ୍ଧୁ ହିଁ ପ୍ରକୃତରେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ” । ମଣିଷ ଜୀବନର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଉଛି ତାର ବନ୍ଧୁ ଯାହା ବିନା ଯିବନ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଥାଏା ମଣିଷ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଟି ସମ୍ପର୍କ ଜନ୍ମ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଗବାନ ସ୍ଥିର କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ବନ୍ଧୁର ସମ୍ପକକୁ ମଣିଷ ନିଜେ ସ୍ଥିର କରିଥାଏ । ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ ବନ୍ଧୁ କେତେଜଣ ଆପଣମାନେ କହିପାରିବେ କି? ରିଅଲ ଲାଇଫ ପରି ରିଲ୍ ଲାଇଫ ରେ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧୁତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଆମେ ଆଜି ବଲିଉଡ୍ ର ଏପରି କିଛି ବନ୍ଧୁତା ବିଷୟରେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇବୁ ଯାହାକି ପ୍ରକୃତ ବନ୍ଧୁତାର ଏକ ଉଦାହରଣ ହୋଇପାରିବ ।


1-ରଣଭୀର ସିଂ – ଅର୍ଜୁନ କପୁର
ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ଅଭିନେତା ରଣଭୀର ଏବଂ ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ ‘ଗୁଣ୍ଡେ’ ଫିଲ୍ମ ରେ ପରଦାରେ ଏକାଠି କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଫିଲ୍ମ କେବଳ ଚାହିଦା ସୃଷ୍ଟି କରିନଥିଲା ବରଂ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତାକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ରଣଭୀର ସାମାନ୍ୟ ଆଘାତ ପାଇବା ପରେ ଅର୍ଜୁନ ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ, ଏପରି ଭାବରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଆଖିରୁ ତଳକୁ ଖସି ନଥିଲା ।


2-ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ – କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌
ଉଭୟ ଆଲିଆ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବନ୍ଧନ ବହୁତ ଭଲ । ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଅତୀତରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଡେଟ କରିଥିବା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ କାରଣରୁ ଆଲିଆ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ହ୍ରାସ ପାଇଛି, କିନ୍ତୁ କହିବା ଯେ ଉଭୟ ଆଉ ବନ୍ଧୁ ନୁହଁନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେମାନେ ଫରହାନ ଅଖତରଙ୍କ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଜୀ ଲେ ଜାରା’ରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଏବଂ ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ପୁଣି ଥରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।


3-ଶାହାରୁଖ ଖାନ – କାଜୋଲ
ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଓ କାଜୋଲ ଏପରି ଏକ ଦମ୍ପତି ଯିଏକି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନ, ଶାହାରୁଖ ଖାନ “କିଙ୍ଗ ଖାନ” ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ କାଜୋଲ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ଏହି ଯୋଡି D D L J, Kuch Kuch Hota Hai ଏବଂ ଅନେକ ସିନେମାରେ ଏକାଠି ଅନେକ ସୁପର ଡୁପର ହିଟ୍ ଦେଇଥିଲେ ।
ଶାହାରୁଖ ପ୍ରଥମେ କାଜୋଲଙ୍କୁ ନାପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆମୀର ଖାନଙ୍କୁ କାଜୋଲଙ୍କ ସହ କାମ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ନିଜ ଭୁଲକୁ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆମୀରଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପରେ କାଜୋଲ ଜଣେ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ଭଲ କଳାକାର ଥିଲେ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ।


4-ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା – ଭୁମି ପେଡନେକର
ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ଏବଂ ଭୁମି ପେଡନେକର ପ୍ରଥମେ ‘ଡମ୍ ଲାଗା କେ ହୈଶା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ଉଭୟ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର କମ୍ପାନୀକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆରାମରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ ।
ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଭୁମିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଆମର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛୁ ଏବଂ ସେ ମୋତେ ସବୁବେଳେ ଭଲ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି ।


5-ସୋନମ କପୁର – ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍
ଉଭୟ ସୋନମ ଏବଂ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ପରସ୍ପରର ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେମାନେ ପରସ୍ପରର ଫ୍ୟାଶନ ଶୈଳୀକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ । ଅନେକ ଥର ଘଟିଛି ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍, ଯେତେବେଳେ ଏକ ପୁରସ୍କାର ରାତିରେ ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଶିକାର ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ସୋନମ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ଲଜ୍ଜା ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ସ୍ୱାଇନ୍ ଫ୍ଲୁରେ ପୀଡିତ ହେବା ପରେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଆମେ ଏହି ବନ୍ଧୁତାକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts