FOLLOW US ON SOCIAL

  1. Home
  2. »
  3. ରାଜ୍ୟ
  4. »
  5. ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଲୋଇସିଂହା ଠାରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ବୈଠକ

ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଲୋଇସିଂହା ଠାରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ବୈଠକ

ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଲୋଇସିଂହା ଠାରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ବୈଠକ
SHARE NOW :

ଲୋଇସିଂହା(ଲାଇଭ ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ) : ରାଜ୍ୟରେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆସୁଛି ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନର୍ବାଚନ । ଏଥିପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଏବଂ ଦଳର କର୍ମୀମାନେ । ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ଥିବାରୁ ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଗୁଡିକ ନିଜ ନିଜର ଦଳ ଗୁଡିକୁ ନେଇ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ଲାଗି ପଡିଛନ୍ତି । ଏଥିନେଇ ଆଜି ବି ଜେ ଡ଼ି ପକ୍ଷରୁ ଲୋଇସିଂହା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ର ୩୩ ଦ୍ଭକ୍ଟ ଜୋନ ର କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ବଲାଙ୍ଗିର ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ କଳିକେଶ୍ ସିଂହ ଦେଓ , ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ରାଜ୍ୟ ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ଏବଂ ଲୋଇସିଂହା ର ଯୁବନେତା ନିହାର ରଞ୍ଜନ ବେହେରା ସମ୍ମାନୀତ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ବୈଠକରେ ଏହି ଯୁବ ନେତା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ତ୍ରି ସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦଳକୁ ଆହୁରି ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଗୁରୁ ମନ୍ତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି , ଏହି ସଭା ରେ ବରିଷ୍ଠ ବିଜେଡି ନେତା ରିଷି ଅଗ୍ରୱାଲ, ସହଦେବ ସା, ନିତେଶ ଅଗ୍ରୱାଲ, ହୃଦାନନ୍ଦ ବେହେରା, ପ୍ରକାଶ ମହାରଣା, ଦମୟନ୍ତୀ ବାଗ, ଜୋସ୍ନାମୟୀ ନାଗ ସମେତ ବହୁ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ କ୍ଷ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts