FOLLOW US ON SOCIAL

  1. Home
  2. »
  3. Breaking News
  4. »
  5. ବେଆଇନ ଗୋ ଚାଲାଣ କୁ ବିରୋଧ କରି ସାମାଜିକ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଆଳି ପୋଲିସ

ବେଆଇନ ଗୋ ଚାଲାଣ କୁ ବିରୋଧ କରି ସାମାଜିକ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଆଳି ପୋଲିସ

ବେଆଇନ ଗୋ ଚାଲାଣ କୁ ବିରୋଧ କରି ସାମାଜିକ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଆଳି ପୋଲିସ
SHARE NOW :

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା(ଲାଇଭ ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରେ ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ବେଆଇନ ଗୋ ଚାଲାଣ । ତେବେ ଏନେଇ ଯଦି କିଏ ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ହେଉ କିମ୍ବା ସାଧାରଣ ଜନତା ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ନାଁରେ ପୋଲିସ ମିଥ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରୁଛି ଓ ଉଠାଇ ନେଇ ହାଜତରଖି ଥାର୍ଡ଼ ଡିଗ୍ରୀ ଦେଉଛି । ଏହି ଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଆଳି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଗତ ୨୮ ତାରିଖ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଆଳି ଥାନା ନିକଟରୁ ବେଆଇନ ଗୋରୁ ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଟି ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ସମାଜସେବୀ ସୁବାଶିଷ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବକ ଦୁଷ୍ମନ୍ତ ଆଚାର‌୍ୟ୍ୟ ଓ ସଞ୍ଜୟ ଵର୍ମା ପୋଲିସ କୁ ଫୋନ କରି ପ୍ରତିବାଦ କରିଥିଲେ । ପରେ ପରେ ପୋଲିସ ସାବାସି ଦେବା ବଦଳରେ ୩ଜଣ ସାମାଜିକ କର୍ମୀଙ୍କୁ ହାଜତରେ ରଖି ଅତର୍କିତ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହିତ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅସଭ୍ୟ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ ମଧ୍ୟ କରୁଥିବାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଆଳୀ ପୋଲିସ୍ ତିନିଜଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କେଉଁ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ଏହା ସହିତ କଣ କଣ ଦଫା ଲାଗିଛି ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉନି ପୋଲିସ୍ । ଏହି ଘଟଣାକୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ବୁଦ୍ଧିଜୀବି ନିନ୍ଦା କରୁଥିବା ବେଳେ ଜିଲ୍ଲା ହିନ୍ଦୁରକ୍ଷ୍ୟା ବାହିନୀ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ପ୍ରଶାସନକୁ ଉଚିତ୍ ଜବାବ୍ ଦେବବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।ଅନ୍ୟ ପଟରେ ଗିରଫ ପୂର୍ବରୁ ତିନିଜଣକୁ ଖାଇବାକୁ ନଦେଇ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାରେ । ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଗୋଚାଲାଣ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଧରୁଛି ନା ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛି । ଏହି ଘଟଣାରୁ ବୁଝା ପଡୁଛି କିଭଳି ନ୍ୟାୟ ପାଉଥିବେ ଆଳି ର ଜନସାଧାରଣ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts